Author Topic: Game updates  (Read 66394 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Pile_glodje_kost

• Global Moderator
  • rocket forces
    • View Profile
Re: Game updates
« Reply #280 on: March 31, 2014, 04:56:25 pm »
licno vec par puta su mi digli hype pa sam se na kraju zestooooko razocarao ali opet su mi napravili groznicu sa ovime.
Te izmene su vise nego dobrodosle ali ja bih napomenuo da dosta toga ostaje u igri - isti napamet nauceni dungovi. jedni isti eventi, jedan isti reward.
Tako da radujem se promenama ali cekam da vidim.

Sto Holodock kaze, ovo je neverovatno koja inflacija vlada u igri. Licno bih preporucio da svako ko pravi pauzu u igri ili ima izvesni stek golda kupi bilo koje iteme na TP i da proda za mesec -dva. Inflacija je tolika da je zarada garantovana. U itemima se barem ne gubi vrednost a gold je uzasno slab. Kako ocigledno postaje da vestacki drze odnos 10-11  golda za 1 gem.

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #281 on: May 21, 2014, 10:46:58 am »
Da li je bug ili "feature" ne znam, tek vodite računa da se trenutno stacking sigili ponašaju čudno. Ako recimo nastackujete Bloodlust do 25 i upadnete u vodu gubite stackove. Da situacija bude čudnija obrnuto ne važi, ako nastackujete neki sigil pod vodom i izađete iz nje stackovi ostaju ali se gube pri prvom korišćenju waypointa. Ovo je posebno velik problem u HotW i WvWvW.

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #282 on: June 03, 2014, 10:41:53 pm »
Pazite ako igrate dungeone sada, ANet je (kao po običaju) napravio izmene kojih nema u release notes najavi. Spider queen u AC-u recimo sada udara ko kamion jer otrov u tri tick-a obori ceo party a golem u CoE ume redovno da one-shotuje :D

I još jedna bitna stvar, izgleda da se sada stackovi vezuju za oružje. Znači ako nastackujete bloodlust na recimo sekirčetu i stavite neko drugo oružje u taj slot stackovi odlaze :(
« Last Edit: June 03, 2014, 10:43:43 pm by holodoc »

Offline borovnica

• Hero Member
  • Veks Wint
    • View Profile
« Reply #283 on: June 03, 2014, 10:51:10 pm »
To sa stackovima je davno javljeno, jos sa feature patch-om. A sto se tice pauka, konacno su se setili da srede taj AoE da radi cak iako su svi u melee range-u.

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #284 on: June 04, 2014, 12:03:24 am »
To sa stackovima je davno javljeno, jos sa feature patch-om.
Gde tačno piše da će stackovi postati weapon-bound? o.O

Offline borovnica

• Hero Member
  • Veks Wint
    • View Profile
« Reply #285 on: June 04, 2014, 01:58:03 am »
Da li na forumu, ili tokom twich stream-a, nemam pojma iskreno. Samo znam, da je to jos od 15-og aprila tako. Poslao bih ti link... ali me mrzi da trazim forum/reddit :D

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #286 on: June 04, 2014, 02:23:47 am »
Da li na forumu, ili tokom twich stream-a, nemam pojma iskreno. Samo znam, da je to jos od 15-og aprila tako. Poslao bih ti link... ali me mrzi da trazim forum/reddit :D
Ma nije od 15. aprila :( Prvo su uveli izmene za koje znam da su najavljivali pre patcha (dupli sigili na two handed oružjima, izmene kako sigili rade itd.) A onda su sledeći patch sigili počeli da gube stackove kad uđeš u vodu (a obratno da ne važi) ili ako iz vode uradiš WP što nema veze s vezom :o Od sinoć stackovi ostaju sve dok se oružje sa kojim si nastackovao stat nalazi u slotu. Čim staviš neko drugo oružje van borbe svi stackovi se gube.

Stvarno ne bih imao ništa protiv da neko iz ANeta lepo napiše "ej rešili smo da uvedemo te i te promene, od ovog patcha važi to i to" a ne da ja svaki put sasvim slučajno provalim da se nešto čudno dešava sa sigilima jer u patch release napomeni nema ni jednog jedinog slova o tome. Prošli put kad se pojavila ta anomalija sa prelaskom između vode i zemlje sasvim slučajno sam provalio da nešto nije u redu.

A i ove ninja dungeon izmene :D Okej kapiram, spider queen jeste bila prelaka sa stackovanjem ali bre tripa večeras u CoE kad je u sred borbe golem počeo da nas juri po sobi ("the fuck did the golem just move!" ???) Stvarno sam pogledao u šolju da li pijem kafu ili neke teške nerafinisane droze  :hm:
« Last Edit: June 04, 2014, 02:25:28 am by holodoc »

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #287 on: June 05, 2014, 08:24:24 pm »

Offline Maladikt

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #288 on: June 05, 2014, 08:33:32 pm »
"Past episodes will be available for purchase for 200 gems. (Don’t forget you can earn gold and purchase gems to unlock the episode for your account)."

Smehotres.
Endure. In enduring, go strong.

Offline galeom

• Full Member
    • View Profile
« Reply #289 on: June 06, 2014, 03:04:57 pm »
Introducing the Story Journal
Odlicno, sada cu malo manje da brinem kada ce da mi se zavrsi irl quest Floodland.

Offline holodoc

• Hero Member
    • View Profile
« Reply #290 on: June 10, 2014, 04:50:48 pm »
Ovi su poluđeli... 200g za mesečni zakup custom arene. sPvP se raspada po svim šavovima a oni i dalje insistiraju na tako visokoj ceni custom arena. Još je klasičan ticket 1600 gemova a kad se konvertuje gold u gemove (prosečna cena konverzije 10g/100gemova) ispada da je u goldu cena 2000 gemova. Niđe veze.

https://www.guildwars2.com/en/news/buy-custom-arenas-with-gold/

Offline svracak

• Full Member
  • ...barcode never lies
    • View Profile
« Reply #291 on: January 13, 2015, 06:36:12 pm »
dobar ovaj apdejt, odlican!
prvo me je izbacila igra a sad vise ne mogu da se ulogujem ni u igru ni na forum (da histerisem sto ne mogu da se ulogujem)

Prelepi Uran (80 G, human)
Grof Avetić (80 N, charr)
Glupi Travojed (80 Eng, pinokio)
Napirlitani Dasa (80 Ele, norn)
Kraljević Marko (80 W, asura)
Vladar Univerzuma (+ Gospod) (80 R, human)
Djordje David (80 M, asura)
Secikesa (80 T pinokio)

Offline lordnex

• Administrator
    • View Profile
    • www.guildwars.rs
« Reply #292 on: January 13, 2015, 06:54:49 pm »
Utorkom kad je update tradicionalno se ne isplati ulaziti u igru :)
Tar Melyanna, Taars, Idefiks, Tar Ancalime, Tar Altaira, Fuzzbox Voodoo, Tar Telperien, Faarx, Aflatoskin, Rock N Roll Dream, Nuquerne, Hear Me Roarr, Rhythm Of Disorder

Offline svracak

• Full Member
  • ...barcode never lies
    • View Profile
« Reply #293 on: January 13, 2015, 09:18:20 pm »
proradilo je brzo samo je bilo glupo objasnjenje

Prelepi Uran (80 G, human)
Grof Avetić (80 N, charr)
Glupi Travojed (80 Eng, pinokio)
Napirlitani Dasa (80 Ele, norn)
Kraljević Marko (80 W, asura)
Vladar Univerzuma (+ Gospod) (80 R, human)
Djordje David (80 M, asura)
Secikesa (80 T pinokio)